Služby

Podívejte se na přehled našich nabízených služeb na Spravto.cz. V případě, že jste nenašli to co hledáte, kontaktujte nás jednoduše telefonicky, e-mailu, nebo kontaktního formuláře. 

Správa IT

Specializujeme se na správu počítačových sítí malých i velkých firem, školství a obecních institucí. Zajištujeme automatizované zálohování dat a virtualizovaných serverů. Provádíme on-line sledování stavu podnikových sítí. O jakémkoliv výpadku zařízení víme dříve než zákazník. 

Zabezpečení objektů

Provádíme montáže zabezpečovací techniky značek Jablotron, Paradox, DSC, Galaxy. Jablotron je nejvhodnější, inteligentní řešení pro zabezpečení rodinného domu. Instalujeme již výhradně typ JA-100 a to z důvodu jeho velké rozšiřitelnosti. Kromě detekce pohybu osob alarm zvládá mnoho dalších funkcí, jako je detekce požáru, detekce unikající vody, ovládání vrat, žaluzií, markýz a zalévání. To vše je možné ovládat z pěkné modulární klávesnice nebo přes mobilní aplikaci ve Vašem telefonu. Ke každé instalaci musíme přistupovat individuálně.

Kamerový systém se záznamem

Největší poptávku zaznamenáváme v oblasti kamerových systémů ať už pro rodinné domy, nebo firmy a školy. Zaměřujeme se na značky Dahua, Hikvision a Axis. Dokážeme pomocí kamer automaticky ovládat parkovací závoru a evidovat počet aut v areálu. Rovněž umíme pomocí kamer počítač lidi, kteří vstoupili a vystoupili z obchodu a bezkontaktně měřit teplotu těla s přesností na desetinu stupně celsia. 

Školství

Dodáváme do škol spotřební materiál a kompletní řešení pro přenášení a nabíjení tabletů. Systém se skládá z lehké tašky do které žáci po vyuce vloží tablety a učitel je pak přenese rovnou do nabíjecí stanice. Velkou výhodou je snadnost použití a velká praktičnost spočívacící v tom, že se tablety nemusí z tašky vytahovat a rovnou se v ni nabíjí. Cenovou nabídku Vám vytvoříme individuálně podle počtu a kombinace. 

Přístupové systémy

Jsou určeny k elektronické kontrole a evidenci vstupů pomocí čipu nebo otisku prstu. Dokážeme s nimi řídit přístup od malé branky po velký hotel. 

Docházkové terminály

Docházkový terminál slouží k přesné evidenci docházky zaměstnanců. Vedoucí mají možnost data sledovat on-line a zjistit kdo je aktuálně na pracovišti, na pauze, nebo u doktora. Systém je možno použít jako podklad pro zpracování mezd. Elektronický docházkový terminál je vhodný pro střední a velké organizace. Vedoucí pracovníci snadno získávají přehled o přítomnosti či nepřítomnosti podřízených na pracovišti.

„Úklid“ rozvaděčů

Jde o námi oblíbenou činnost u které změníme zanedbané rozvaděče na strukturovaný RACK. V něm jsou nad sebou přehledně seřazeny síťové prvky, vyvazovací panely a napájecí pole.

Výškové práce

Provádíme většinu prací ve výškách jako jsou oprava hromosvodů, kontrola povrchu větrných elektráren. Jednoduché opravy fasád, kácení stromů, atd. 

Repasování počítačů

Dokážeme, že i Vás počítač může omládnout a zrychlit. 

Větrné elektrárny

Již několik let spravujeme necelou desítku větrných elektráren u nás. Zajišťujeme pravidelné roční kontroly a akutní případy. Provádíme servis hydrauliky, mechanických částí, výměny ložisek, brzd, mazání, kontrolu listů a tubusu. Děláme vše proto abychom na servis vyjeli co nejdříve. Víme totiž, jak drahé je, když se elektrárna „netočí“.

Centrální vysávání

Tato vychytávka by měla být v každé moderní domácnosti. O centrální vysávání je poslední dobou čím dál větší zájem a to zejména z důvodu minimální hlučnosti, absence mikročástic, nezvířeného prachu, a především velkého komfortu.

Ozvučení prostor

Dokážeme kvalitně ozvučit domácnosti i velké průmyslové objekty za použití profi rozhlasových a evakuačních systémů značky TOA a Dexon. Ozvučíme menší podnik i velké nákupní středisko. 

Pojezdové brány

Provádíme instalaci pozinkovaných vjezdových bran na klíč. Brány umíme od dvou do dvanácti metrů průjezdu a všechny jsou dělány na míru pro konkrétní objekt. Pro pohon používame ověřené značky Nice a Roger. 

Parkovací závory

Instalace parkovacích závor pro velmi vytížené objekty i malé stání. Závory instalujeme od dvou do pěti merů délky. 

Konzultace

Jedná se o velmi žádanou službu. Poradíme Vám s výběrem vhodného systému pro Váš objekt. Nejčastěji si nás volají zákazníci, kteří mají hotovu hrubou stavbu. Popíšou nám své požadavky a my provedeme kontrolu kabeláže a případné další doporučení. Pokud se klient rozhodne i pro realizaci s námi, tak za konzultaci neplatí.

Hlídání stavby

Pronajímáme vlastní systém Guard Tower. Jedná se o mobilní zebezpečovací zařízení pro dočasné hlídání staveb, komunikací a dalších míst. Guard tower je možné doplnit o několik průmyslových kamer pro kontrolu objektu. 

Zaujali Vás naše služby?

Pokud Vás zaujali naše služby, klikněte na tlačítko a podívejete se na naše reference.

Spravto.cz

Provádíme instalace zabezpečovacích, docházkových a kamerových systému přímo na míru Vašim požadavkům!