Kamerový systém

Montáže, instalace, servis, opravy, návrhy kamerových systémů na míru včetně poradenství v regionu Ostrava, Frýdek-Místek a okolí.

Kamerové systémy

iKamerový systém pro rodinné domy

Největší poptávky zaznamenáváme stále v oblasti kamerových systémů. V této oblasti se zaměřujeme na levnější kamery značky Dahua a Hikvision.

Kamery jsou vhodné pro ochranu majetku a mohou poskytnout vhodný záznam pro pojišťovnu a policii. Rozlišení kamer děláme minimálně od 2 do 8 mpx.

Záznamová zařízení jsou v provedení se 4, 8, 16 a 32 vstupy. Proto je nutno dobře zvážit počet kamer i do budoucna pokud by došlo k rozšíření systému.

V záznamovém zařízení se nachází pevný disk pro ukládání dat jehož velikost se stanovuje pomocí kalkulačky pro výpočet záznamu. Živý náhled a prohlížení záznamu se provádí pomocí programu nainstalovaného v počítači, nebo díky aplikaci v telefonu.

Kamery se vyrábí v několika provedeních. Prvním je klasická kompaktní kamera, která má podlouhlý tvar. Doporučuje se však v provedení dome kamery s krytem díky něhož nelze jednoznačně určit směr natočení avšak na úkor horšího přísvitu. Druhou variantou je kamera s odděleným přísvitem, což poskytuje nejlepší pozorovací výsledek v noci. Jelikož se jedná o antivandalní provedení, které nelze tak snadno utrhnout a odcizit, jde bezesporu o nejlepší a zároveň minimalistické řešení. Poslední variantou jsou PTZ kamery, které jsou vhodné spíše pro průmysl.

 

Kamerový systém pro firmy, školy a průmysl

Dalším oborem jsou systémy pro průmyslové využití. Nejčastěji se setkáváme s požadavkem zajistit dohled nad strategickými částmi firmy jako jsou sklady, vchody, směšovací ventily, skříně s nářadím a hlídání turniketů.

V případě aktivní ostrahy objektů doporučujeme umístit několik přehledových kamer doplněné o PTZ kameru, která se dokáže natáčet do všech směrů a provést až 40-ti násobné přiblížení. Vše je nutno zkonzultovat na osobní prohlídce se zadavatelem.

 

Počítání zákazníků

Počítání průchodů navštěvující prodejnu je pro manažera podstatný údaj, díky kterého může stanovit konverzi prodejů. Výsledné data jsou určitě cennou informací i k stanovení počtu zaměstnanců v jednotlivých směnách.

 

Podívejte se na naše vybrané reference

Spravto.cz

Provádíme instalace zabezpečovacích, docházkových a kamerových systému přímo na míru Vašim požadavkům!